Lucrările

Lucrările noastre

Operăm de peste 60 de ani în sectorul lucrărilor publice și am realizat infrastructuri importante atât în Italia, cât și în străinătate, de la lucrări rutiere până la lucrări maritime și hidraulice. Provocările nu se sperie, ci ne stimulează! Dați clic lateral pentru vedea o parte din lucrările realizate de noi.

Politică

Calitate, siguranță și mediu

Politica noastră

Nu suntem cei mai puternici sau cei mai inteligenți, dar suntem întotdeauna pregătiți pentru schimbare și aceasta este forța noastră, este ceea ce ne-a ajutat sa mergem mai departe de peste 60 de ani. Investim continuu în cercetare și dezvoltare, în resurse umane și în noi tehnologii care ne permit să acționăm respectând mediul, siguranța muncitorilor și un nivel ridicat de calitate in ceea ce construim.

Team

Geom. Giuseppe Franco

(Fondatore)

info@francogiuseppesrl.it

Ing. Ilario Franco

(Administrator Unic)

ilario@francogiuseppesrl.it

Prof. Alfredo Franco

(Director Administrație)

amministrazione@francogiuseppesrl.it

Sig.ra Marianna Franco

(Director Adjunct Administrație)

amministrazione@francogiuseppesrl.it

Sig. Gyorgyo Florin Pop

(Director General al Sediului din Romania)

fgromania@francogiuseppesrl.it

Ing. Antonio Salvatore Trifoli

(Director Tehnic)

atrifoli@francogiuseppesrl.it

Rag. Giancarlo Romeo

(Responsabil Personal)

gromeo@francogiuseppesrl.it

Dott.ssa Elisa Curiale

(Responsabil Birou Licitații)

ufficiogare@francogiuseppesrl.it

Sig. Domenico Vozzo

(Responsabil Gestionare Administrativa a Mijloacelor)

dvozzo@francogiuseppesrl.it

Rag. Nicola Santostefano

(Responsabil Birou Achiziții)

ufficioacquisti@francogiuseppesrl.it

Dott.Comm. Paolo Siciliano

(Responsabil Birou Contabilitate)

contabilita@francogiuseppesrl.it

Sig. Davide Fiorenza

(Responsabil Mijloace si Echipamente)

dfiorenza@francogiuseppesrl.it

P.I. Davide Iannuzzi

(Responsabil Instalații / Echipamente de Producție)

diannuzzi@francogiuseppesrl.it

Ing. Bruno Murace

(Responsabil Vânzări)

bmurace@francogiuseppesrl.it

Ing. Cosimo Salvatore Ierinò

(Responsabil Vânzări)

controller@francogiuseppesrl.it

Geom. Antonio Ceravolo

(Responsabil Șantier)

aceravolo@francogiuseppesrl.it

Geom. Giampiero Curiale

(Responsabil Șantier)

gcuriale@francogiuseppesrl.it

Geom. Vittorio Saverio Cagliuso

(Responsabil Șantier)

vcagliuso@francogiuseppesrl.it

Geom. Giuseppe Maranto

(Responsabil Șantier)

gmaranto@francogiuseppesrl.it

Geom. Antonio Palazzo

(Responsabile di Cantiere)

apalazzo@francogiuseppesrl.it

Geom. Raffaele Fragomeni

(Responsabil Șantier)

rfragomeni@francogiuseppesrl.it

P.I.C.T Nicola Frammartino

(Tehnic)

nicframmartino@francogiuseppesrl.it

T.I.E.E Sandro Flamingo

(Elettrician)

sflamingo@francogiuseppesrl.it